اخبار گردشگری

شانزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

شانزدهمین دوره از نمایشگاه گردشگری تهران ۱۴۰۱، از تاریخ سه شنبه ۱۸ام بهمن ماه امسال (معادل ۰۷/۰۲/۲۰۲۳) تا جمعه ۲۱ام بهمن ماه (معادل ۱۰/۰۲/۲۰۲۳) در محل دائمی نمایشگاه‌ بین المللی  تهران برگزار خواهد شد.
فعالان در حوزه گردشگری با حضور در این نمایشگاه، فرصت عالی برای آشنایی با همکاران پیدا کرده و همچنین این نمایشگاه یک تریبون آزاد برای معرفی کسب و کارهایشان در زمینه توریسم خواهد بود.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ۱۴۰۱، امسال نیز در بهمن ماه مطابق تاریخ اعلام شده در بالا، برگزار خواهد شد. ساعت بازدید از این نمایشگاه از ۹ صبح تا ۱۷ عصر اعلام شده و  کلیه صنف‌های فعال در زمینه گردشگری در این نمایشگاه حضور پررنگ خواهند داشت. از جمله شرکت‌های هواپیمایی، آژانس‌های مسافرتی، مدیریت هتل‌ها و …؛ به علاوه پلتفرم‌های آنلاین همچون پلتفرم تیپوت با داشتن لیست خدمات گسترده و نوین در حوزه توریسم، در این نمایشگاه شرکت خواهند داشت.

با برگزاری نمایشگاه گردشگری تهران ، پس از ماه‌ها فرو رفتن بازار گردشگری و توریسم، در سایه پاندمی کووید-۱۹ و محدود شدن سفرهای بین شهری و کشوری، می‌تواند شروع مجدد عالی برای کسب کارهایی که در حوزه گردشگری فعالیت دارند، باشد. مخصوصا در این بازه زمانی که  میل مردم برای از سر گرفتن سفرهای گردشگری پس از فاصله ایجاد شده، کاملا بیدار بوده و از طرفی دیگر کسب و کارهای این حوزه، فرصت طلایی برای برندسازی و بازگرداندن چرخه فعالیت خود خواهند داشت.

نمایشگاه گردشگری تهران، بستری برای پیشرفت هتل‌ها و شرکت‌های خدمات مسافرتی

با توجه به این که یک دوره سرد در بازار گردشگری را به جهت پاندمی ویروس کرونا پشت سر گذاشتیم، کلیه کسب و کارهای فعال در حوزه مسافرتی نیاز به جان دوباره دارند. از این رو نمایشگاه گردشگری تهران، فرصتی مناسب برای پیشرفت هتل‌ها و شرکت‌های خدمات مسافرتی خواهد بود. به این شکل مدیریت هتل‌ها و شرکت‌های خدمات مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی و …، می‌توانند فاصله شکل گرفته در بازار گردشگری را پر کرده و ارتباطات بین خود را نیز دوباره تقویت کنند.

لازم به ذکر است که مطابق با سال‌های قبل نمایشگاه گردشگری تهران۱۴۰۱ ، امسال نیز با  حضور پررنگ شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گردشگری و همین طور هتل‌ها از کشورهای خارجی خواهد بود. این برای ارتباط میان شرکت‌های مسافرتی و هواپیمایی داخلی با شرکت‌های موازی خارجی، یک فرصت مناسب بوده و همین طور مشتریان توریسم نیز آشنایی بیشتری با صنعت گردشگری خارجی پیدا خواهند کرد. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد بوده و احتمالا در صورتی که استقبال از نمایشگاه زیاد باشد، ساعت پایانی کار آن، افزایش خواهد یافت.

Tags: , , , , , ,

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

شرایط فروش بلیط سفرهای نوروزی جاده‌ای
عوارض خروج از کشور چرا گران‌تر شد؟

تور یکروزه پلنگ دره | ۰۲.۰۶.۰۳

تور یکروزه آبشار ترز | ۰۲.۰۶.۰۳

تور ییلاق سوباتان | دو روزه ۰۲.۰۶.۰۲

تور آبشار ترز | یکروزه ۰۲.۰۴.۱۶

تور پلنگ دره | یکروزه ۰۲.۰۴.۱۶

تور رفتینگ | یکروزه ۰۲.۰۴.۱۶

تور آبشار جلسنگ | یکروزه ۰۲.۰۴.۰۲

تور پلنگ دره | یکروزه ۰۲.۰۴.۰۲

تور رفتینگ | یکروزه ۰۲.۰۳.۱۹

تور گلاب گیری | یکروزه ۰۲.۰۳.۰۵

فهرست