ییلاق سوباتان

۱۴۰۲/۰۶/۰۲

ییلاق سوباتان - تالش، استان گیلان

۴.۱۰۰.۰۰۰ تومان

شهریور ۱۴۰۲
ش ی د س چ پ ج
  ۱ ۲ ۳
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷
۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴
۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱
۳۱
توضیحات تور

گشت های تور

پیمایش در ییلاق زیبای سوباتان
بازدید از آبشار ورزان
دره ساری داش
پیمایش در جنگل آلچالق

محل حرکت

میدان آرژانتین

زمان حرکت

چهارشنبه ۱ شهریور ساعت ۲۲:۳۰

مدت تور

دو روزه

اقامت

۱ شب در هتل سوباتان

وسیله نقلیه تور

اتوبوس توریستی VIP (متناسب با تعداد نفرات )

وسیله نقلیه محلی

پـاترول محلی

فاصله تا مقصد

۴۶۰ کیلومتر حدودا ۹ ساعت در مسیر

وعده های غذایی

۲ وعده صبحانه
۲ وعده ناهار
۱ وعده شام

خدمات تور

راهنمای گردشگری
راهنمای محلی
وسیله نقلیه محلی (پاترول)
بیمه مسئولیت مدنی
ورودیه ها

درجه سختی

۲ از ۵
پیاده روی ۲ الی ۳ ساعت در مسیر کم فراز و نشیب

توضیحات

*ورودی ها و وسیله ی نقلیه محلی بر روی پکیج حساب شده است و هیچ وجه اضافه ایی از مسافر دریافت نمی شود.
*ظرفیت و چیدمان اتاق های هتل به صورت ۴ نفره می باشد.
*همراه داشتن شناسنامه برای زوجین الزامیست.
*برنامه‌ با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
*مسافرین محترم متعهد و ملزم هستند که در تمامی مدت اجرای برنامه شئونات مذهبی، قانونی و اخلاقی را رعایت کنند.

برنامه سفر

روز اول :
چهارشنبه ۱ شهریور
قرارمون ساعت ۲۲:۳۰ هست و تهران را برای سفری مهیج، به مقصد تالش ترک می‌کنیم.
حدود ۸ ساعت در وسیله نقلیه
روز دوم :
پنج شنبه ۲ شهریور
صبح به تالش می‌رسیم. سپس با پاترول به طرف سوباتان حرکت می‌کنیم. بعد از صرف صبحانه در هتل و کمی استراحت اولین گشت تور را آغاز میکنیم و نزدیک های ظهر برای صرف ناهار و استراحت به هتل بازخواهیم گشت. حوالی عصر گشت دوم تور را خواهیم داشت و با پاترول ها به ابتدای مسیر گشت خواهیم رفت و عصرانه خوشمزه « آش دوغ » را در طبیعت میل خواهیم کرد و حوالی غروب به هتل بازخواهیم گشت و تایم آزاد برای گشت در ییلاق خواهید داشت و سپس همه گردشگران عزیز برای ضیافت شام در هتل گردهم جمع خواهیم شد تا شب به یادماندنی داشته باشیم.
روز سوم
جمعه ۳ شهریور 
بعد از صرف صبحانه و جمع کردن وسایل گشت سوم و آخر را در منطقه خواهیم داشت و بعد از صرف ناهار در هتل با پاترول ها به سمت لیسار(تالش) و محل توقف اتوبوس بازخواهیم گشت و آماده بازگشت به تهران می شویم. در مسیر بازگشت باصلاحدید راهنمای تور در صورت امکان بازدید از موزه روستایی گیلان راه خواهیم داشت و در منجیل توقفی برای خرید سوغاتی داریم و انشالله حدودا ساعت ۲۳ الی ۲۴ شب تهران خواهیم بود.
لوازم ضروری و پیشنهادی

کارت شناسایی

شناسنامه

داروهای شخصی

کوله یک روزه

لیوان

قاشق و چنگال

کلاه و عینک آفتابی

یک دست لباس گرم

کرم ضد آفتاب

دوربین عکاسی

قمقمه

لباس اضافی

پاوربانک

شارژر تلفن همراه

پانچو طبیعتگردی

ملحفه

شرایط و مقررات تور

 1. برای جلوگیری از آسیب به طبیعت، از ظروف یک‌بار مصرف استفاده نکنیم و ظروف شخصی به ‌همراه داشته باشیم.
 2. تلاش کنیم تا هیچ اثری به غیر از جای پا در منطقه باقی نگذاریم. زباله‌های ریز و درشت (مانند ته‌سیگار، لفاف مواد خوراکی، دستمال و…) را در طبیعت رها نکرده و از هر اقدامی که منجر به آسیب و آزار به هر جانداری، اعم از گیاه و یا حیوان شود خودداری ‌کنیم.
 3. برای احترام به فرهنگ بومی، هنجارهای جامعه میزبان را رعایت کنیم؛ هنجارهایی اعم از پوشش، فرهنگ، سنن، زبان، گویش،عقاید و غیره.
 4. از مکان‌های خصوصی و مردمان محلی و عشایر (به‌ خصوص زنان و کودکان) بدون اجازه عکاسی نکرده و به حساسیت‌های فرهنگی احترام بگذاریم.
 5. به اماکن مقدس احترام بگذاریم؛ همچنین باورها و اعتقادات سنتی و مردمی منطقه را بشناسیم و به آنها بی‌احترامی نکنیم.
 6. از دادن انعام و پول به جامعه محلی، بدون هماهنگی با راهنمای سفر خودداری کنیم.
 7. به منظور احترام به حقوق همسفران، کشیدن سیگار‌،‌ پیپ، قلیان و…‌ در اماکن عمومی و همچنین همراه داشتن حیوانات خانگی در سفر مجاز نیست.
 8. از شوخی‌های بی‌مورد و خطرناک جداً پرهیز کنیم. در صورت بروز هر حادثه‌ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص‌ خاطی‌ است.
 9. حق انتشار تصاویر و فیلم‌های سفر با سرپرست بوده و انتشار آنها با مجوز شرکت و موافقت اشخاص حاضر در تصویر ممکن است. بنابراین، از انتشار بی‌اجازه‌ تصاویر دیگران خودداری کنیم.
 10. سفر گروهی فرصتی برای تمرین کار گروهی‌ است، پس به سلا‌یق و خواسته‌های یکدیگر و همچنین کادر اجرایی احترام ‌گذاشته‌ و از تک‌روی، ایجاد مزاحمت برای همسفران و… خودداری کنیم.
 11. خواهشا قبل از ثبت نام، در مورد تطابق قوای جسمانی خود و همسفران‌تان با سطح سختی برنامه خوب بیندیشید و صرفا جاذبه‌های سفر را ملاک انتخاب سفر قرار ندهید. ‌البته ‌معیار ‌«‌میزان سختی‌»‌ ‌اعلام شده توسط این شرکت بر اساس تجربه و با احتساب میانگین توانایی افراد محاسبه شده و ‌یک ‌معیار‌ کاملا نسبی است‌؛‌ یک سفر برای افراد مختلف با سطح توانایی‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد‌.‌
 12. شرکت تمامی افراد در برنامه‌های سفر منوط به اطلاع خانواده هر فرد است و تمام ‌همسفران‌ با‌ ثبت‌نام در سفر این ‌اطلاع را تایید می‌کنند. شرکت افراد زیر ۱۸ سال در تمامی برنامه‌های سفر منوط به همراهی و یا اجازه کتبی سرپرست فرد است.
 13. آرینا دیار پارسه مسئولیتی در قبال حوادث و اتفاقات ناشی از سهل‌انگاری ‌همسفران‌، بی‌توجهی آنها به توصیه‌های سرپرست تور‌، تک روی و کلا هر اقدامی از سوی آنان را که با همراهی گروه نبوده و یا ناشی از اقدامات فردی یا مغایر با برنامه‌های گروهی باشد‌ نمی‌پذیرد.
 14. اکیدا توصیه می‌کنیم وسایل ضروری مورد نیاز در طول مسیر حرکت را در ساک دستی یا کوله‌پشتی کوچک قرار داده و همراه خود به داخل وسیله نقلیه بیاورید؛ زیرا خارج کردن کوله‌پشتی یا چمدان اصلی شما از محفظه بار برای کادر اجرایی تور بسیار دردسرآفرین خواهد بود.
 15. به دلیل محدودیت فضا در وسایل نقلیه، از همسفران خواهشمندیم تنها یک چمدان یا کوله‌پشتی با حداکثر وزن ۲۰ کیلوگرم و ابعاد متعارف و حداکثر یک ساک دستی یا کوله‌پشتی کوچک برای حمل لوازم ضروری در داخل وسیله نقلیه، همراه داشته باشند. لذا توصیه می‌کنیم تا جایی که ممکن است سبک‌بار سفر کنید.
 16. در سفرهای زمینی هیچ شماره صندلی‌ای به افراد اختصاص داده نمی‌شود. از این رو، برای ایجاد شرایط مساوی بین همسفران، در صورت نیاز محل نشستن همسفران به ‌صورت گردشی تغییر می‌کند.
 17. وقت‌شناسی منحصرا به نفع شما و بخشی از حقوق همسفران شماست. تاخیر فقط چند نفر در گروه می‌تواند منجر به تاخیر کل گروه و از دست رفتن زمان و فرصت شود. لذا در صورت تاخیر شما، گروه با نظر سرپرست (با در نظر گرفتن موارد امنیتی و…) می‌تواند گشت برنامه‌ریزی شده را شروع نموده و شرکت مسئولیتی در قبال هزینه‌های احتمالی پیوستن شما به گروه نخواهد داشت.
 18. با توجه به ناامن بودن محیط‌های طبیعی، از شما تقاضا داریم تا در طول سفر پیوسته همراه دیگر گردشگران بمانید و به راهنمایی‌ها و هشدارهای کادر اجرایی تور توجه کنید. در صورتی که، به هر دلیلی، مایلید دقایقی از تور جدا باشید، حتما موضوع را به سرپرست تور اطلاع دهید.

رزرو تور

ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا ثبت ‌نام و شرکت در سفرها را برای همسفران بسیار آسان باشد. از شما خواهشمندیم با رزرو آنلاین در سفرها، علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت خودتان برای تماس، ثبت‌نام، واریز وجه و… ما را هم در خدمت‌رسانی منظم‌تر یاری کنید. برای رزرو تور کافیست این مراحل را انجام بدهید:

 1. به وب سایت آرینا دیار پارسه مراجعه کنید.
 2. با توجه به زمان مورد نظرتان برای سفر، منطقه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید، هزینه سفر، سختی سفر و… سفر دلخواه‌تان را انتخاب کنید.
 3. شرایط سفر را مطالعه کنید و در صورت تطبیق آن سفر با شرایط مورد نظرتان، به انتهای صفحه هر سفر بروید.
 4. پس از مطالعه قرارداد مربوط به سفرتان، مشخصات فردی‌تان را وارد کنید تا بتوانید سفر را رزرو یا در آن ثبت نام کنید.
 5. در این مرحله شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه، تور مورد نظرتان را رزرو کنید.
 6. در سریع‌ترین زمان ممکن (در ساعات اداری) همکاران شرکت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی برای ثبت ‌نام و همچنین نحوه تسویه حساب را به اطلاع شما خواهند رساند.
 7. پس از تسویه وجه سفر و اطلاع دادن این موضوع (ارسال فیش واریزی + تصویر کارت ملی ) به شرکت، ثبت‌نام شما در سفر قطعی خواهد شد.
 8. راهنمایان ما پیش از سفر با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم در خصوص شرکت در سفر را با شما انجام خواهند داد.
شرایط قرارداد را مطالعه و می پذیریم
 • Date Format: MM slash DD slash YYYY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست